Odsávače

Kuchynské výpary a pachy nenecháme vôbec ani stúpať a odsávame ich rovno tam, kde vznikajú: priamo pri varnej dosky, priamo z hrnca, pekáča, panvy, grilu. Nie sú to žiadne kúzla, ale aplikovaná fyzika, podľa základných princípov náuky o prúdení. Využívame na to úplne jednoducho priečne prúdenie, ktoré je väčšie než rýchlosť stúpania kuchynských výparov.


BORA Basic

Výkonná varná doska spolu s výnimočne silným odsávačom pár, to je BORA Basic. Teraz už aj Vaša kuchyňa môže mať šmrnc profesionality, pretože horúca svetová novinka BORA Basic vyniká v pomere cena/výkon. Odzvoňte nepríjemným kuchynským pachom raz a navždy s BORA Basic.

BORA Classic

Je pre Vás varenie viac ako len obyčajná rutina? Prémiové materiály, nadčasový dizajn a funkčnosť zostavy varnej dosky a odsávača pár BORA Classic pretvoria Vašu kuchyňu na moderný priestor na míle vzdialený od šedého priemeru dnešných kuchýň.

BORA Professional

Ambiciózni kuchári vyžadujú kuchynské riešenia bez kompromisov. A práve také prináša nová rada kuchynských odsávačov a varných dosiek BORA Professional. Varné dosky s priemerom až 54 cm a odolný digestor z masívnej nerezovej ocele tvoria základ BORA Professional.
SPOKOJNOSŤ NAŠICH ZÁKAZNÍKOV JE U NÁS NA PRVOM MIESTE
Značka ELICA je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok ELICA za pomocníka na kontrolu kvality prostredia v ich kuchyni. Výrobky ELICA sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať.

24 ROKOV PRAXE V PROJEKTOVANÍ KUCHÝŇ
VIZUALIZÁCIE KUCHÝŇ ZDARMA
VIAC NEŽ 2600 NAMONTOVANÝCH KUCHÝŇ