Spotrebiče

Spoločnosť Electrolux je popredným výrobcom domácich spotrebičov a spotrebičov pre profesionálne využitie. Spoločnosť sa zameriava na inovácie, ktoré sú navrhnuté na základe dôkladného poznania potrieb zákazníkov, od bežných spotrebiteľov po profesionálov. Sortiment výrobkov Electrolux zahŕňa chladničky, umývačky riadu, práčky, sporáky, malé domáce spotrebiče

Systém FlexInduction automaticky rozpozná veľkosť a umiestnenie hrnca a generuje teplo len tam, kde je to skutočne potrebné – priamo pod hrncom. To vám prinesie nielen voľnosť a viac miesta pre riady, ale aj automaticky zvýši bezpečnosť, pretože systém rozpoznania prítomnosti hrnca vypne ohrev v momente, keď sa na varnom paneli nenachádza hrniec. Toľko priestoru a flexibilnosti vám poskytuje množstvo príležitostí na rozvíjanie svojich kuchárskych zručností!

Siemens je omnoho viac než život zjednodušujúce a praktické domáce spotrebiče. Pretože to celé je o sile inovatívnych technológií, unikátnom dizajne a facsinácii možnosťami života. Pripravte sa na nový zážitok.

LIEBHERR je špecialistom na chladenie a mrazenie. V sortimente chladiacej techniky LIEBHERR čítajúcim viac ako 500 modelov nájdete spotrebiče pre použitie v domácnosti, ako sú kombinované chladničky, chladničky, americkej chladničky, skriňové a truhlicové mrazničky, vinotéky, humidory aj komerčné mrazničky a chladničky.

Vyberáme z ponuky elektrospotrebičov do kuchyne


SPOKOJNOSŤ NAŠICH ZÁKAZNÍKOV JE U NÁS NA PRVOM MIESTE
24 ROKOV PRAXE V PROJEKTOVANÍ KUCHÝŇ
VIZUALIZÁCIE KUCHÝŇ ZDARMA
VIAC NEŽ 2600 NAMONTOVANÝCH KUCHÝŇ